Pierwsze wrażenie: OMG! Justin! Nie rozumiem czemu wszyscy się nim jarają. Lecz stronka lekko przymulona (lub tak mi się tylko wydaję przez chorobę.) 6/7
Treść: Brak, praktycznie nic. 2/15
Szablon: Idealny, wszystko pasuje. Jak przystało na bloga z grafiką, tylko kolorystyka zimowa, ale tym razem przymknę na to oko. 5/5
Adres: Nazwa jest okej, nie mam co się rozpisywać, widać po niej że chodzi o grafikę a to najważniejsze. 3/5
Kontakt: Po pierwsze nie mam zamiaru szukać, po drugie kontaktu nie widzę jakiegoś, albo dodajesz co notkę, albo do paska albo wymyślasz coś innego. 1/5
Dodatkowe punkty: Za estetykę nagłówka 3/5
Uzyskałaś 19 punkty na 42 możliwych. Dostaniesz ocenę dopuszczającą. (2)
Mało tekstu bo nie było co opisywać i jestem chora i nic mi się nie chcę, przepraszam, mam nadzieję że do kolejnej oceny się poprawi mój stan zdrowotny. Tylko nie wiem kiedy ona będzie gdyż Ania odeszła i muszę sama prowadzić bloga, a za 2 tygodnie wyjeżdżam do Niemczech.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz