niedziela, 10 czerwca 2012

FiverGraphic


Pierwsze wrażenie: OMG! Justin! Nie rozumiem czemu wszyscy się nim jarają. Lecz stronka lekko przymulona (lub tak mi się tylko wydaję przez chorobę.) 6/7

Treść: Brak, praktycznie nic. 2/15

Szablon: Idealny, wszystko pasuje. Jak przystało na bloga z grafiką, tylko kolorystyka zimowa, ale tym razem przymknę na to oko. 5/5

Adres: Nazwa jest okej, nie mam co się rozpisywać, widać po niej że chodzi o grafikę a to najważniejsze.  3/5 

Kontakt: Po pierwsze nie mam zamiaru szukać, po drugie kontaktu nie widzę jakiegoś, albo dodajesz co notkę, albo do paska albo wymyślasz coś innego.  1/5

Dodatkowe punkty: Za estetykę nagłówka  3/5
Uzyskałaś 19 punkty na 42 możliwych. Dostaniesz ocenę dopuszczającą. (2)

Mało tekstu bo nie było co opisywać i jestem chora i nic mi się nie chcę, przepraszam, mam nadzieję że do kolejnej oceny się poprawi mój stan zdrowotny.  Tylko nie wiem kiedy ona będzie gdyż Ania odeszła i muszę sama prowadzić bloga, a za 2 tygodnie wyjeżdżam do Niemczech

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz