niedziela, 10 czerwca 2012

FiverGraphic


Pierwsze wrażenie: OMG! Justin! Nie rozumiem czemu wszyscy się nim jarają. Lecz stronka lekko przymulona (lub tak mi się tylko wydaję przez chorobę.) 6/7

Treść: Brak, praktycznie nic. 2/15

Szablon: Idealny, wszystko pasuje. Jak przystało na bloga z grafiką, tylko kolorystyka zimowa, ale tym razem przymknę na to oko. 5/5

Adres: Nazwa jest okej, nie mam co się rozpisywać, widać po niej że chodzi o grafikę a to najważniejsze.  3/5 

Kontakt: Po pierwsze nie mam zamiaru szukać, po drugie kontaktu nie widzę jakiegoś, albo dodajesz co notkę, albo do paska albo wymyślasz coś innego.  1/5

Dodatkowe punkty: Za estetykę nagłówka  3/5
Uzyskałaś 19 punkty na 42 możliwych. Dostaniesz ocenę dopuszczającą. (2)

Mało tekstu bo nie było co opisywać i jestem chora i nic mi się nie chcę, przepraszam, mam nadzieję że do kolejnej oceny się poprawi mój stan zdrowotny.  Tylko nie wiem kiedy ona będzie gdyż Ania odeszła i muszę sama prowadzić bloga, a za 2 tygodnie wyjeżdżam do Niemczech

piątek, 1 czerwca 2012

Historiebyme


Pierwsze wrażenie: Masakra! Kreatywności, piszesz opowiadanie! Mogłabyś zrobić własne tło czy coś, a nie wszystko z gotowców. Ale masz u mnie plusa za kolory gdyż są one letnie i je uwielbiam.  4/7

Treść: Trochę czytania. Fajne opowiadania i ciekawe. Zdania są odpowiedniej długości, a wątki nie powtarzają się. Idealnie opisujesz uczucia, wszystko co ważne jest zawarte, potrafię wczuć się w daną postać. Z dwa razy przy twoich opowiadaniach prawie się rozpłakałam. Opisujesz prawdzie uczucia, które mogę sądzić że sama odebrałaś w swoim życiu. Wiesz co to znaczy ból! Przynajmniej tak wnioskuje z twoich opowiadań. Naprawdę taka ilość punktów ci się należy. 15/15

Szablon: Niestety nie wywarł na mnie wrażenia, dlatego iż jest on gotowcem. Pobaw się tłem i czcionkami, dodaj nagłówek, jeśli chcesz mogłabym go dla ciebie przygotować.  Ale jak już wspominałam użyłaś letnie kolory więc dam za to punkty. 2/5

Adres: Nazwa jest pół angielska pół polska. Hmm.. Dla mnie jest to nie ciekawe, powinnaś się zdecydować czy polski czy angielski. Od razu po nazwie widać co jest na blogu a za to dostajesz plusa.  3/5 

Kontakt: Kontakt jest do twojej strony na fb.  5/5

Dodatkowe punkty: Twoje opowiadania naprawdę mnie poruszyły, nic dodać nic ująć.  5/5
Uzyskałaś 34 punkty na 42 możliwych. Dostaniesz ocenę dobrą. (4)
No i mały dyplomik na pamiątkę. 

Gusiak72-grafaanaps


Pierwsze wrażenie: Ahh, Biberek. Lubię tego chłoptasia, ale koniec o nim. Kolorystyka zimowa, nie przerzuciłaś się jeszcze na lato? A czemu dodatek  z Muzyka jest pusty? Jeśli go nie chcesz to usuń, a nie dajesz na dzieje na muzykę a jej brak.  5/7

Treść: Uuu.. Dużo seksi grafy i.. mało tekstu! Niekiedy notki skromniejsze, zdarza się ale ogólnie trochę miejsca zajmują. ;d Co do pisania to dam wielką propozycję,  dawaj krótsze zdania. Niekiedy takie "mózgi" jak ja mogą nie wiedzieć o co chodzi. W notkach jest masło maślane. Dodawaj też uwagi i komentarze odnośnie wykonanej grafiki. 10/15

Szablon: Nie robi na mnie większego wrażenia. Nagłówek- zwykły, ciemny i nie rzucający się w oczy. Tło tak samo, jak bym mogła to bym dłużej nie pobyła na twoim blogu gdyż jest on smutny. Ogólnie wszystko normalne, nudne i nudne.. Flaki z olejem. Pozmieniaj, bądź kreatywna! A nie kolejna blogerka z zero pomysłem na bloga. To jest takie przewidywalne. 1/5

Adres: Twoja nazwa + grafaa na ps. Oklepane, kolejny minus do kreatywności, ale ujdzie, przynajmniej rozpoznawalna jesteś. ;d 4/5 

Kontakt: Nie widzę nigdzie kontaktu, a szukać mi się nie chcę. Bo za dużo tego. 1/5

Dodatkowe punkty: Notek jest dość, żeby dać dodatkowo 1pkt. 1/5

Uzyskałaś 22 punkty na 42 możliwych. Dostaniesz ocenę dostateczną. (3)
No i mały dyplomik na pamiątkę.