piątek, 1 czerwca 2012

Gusiak72-grafaanaps


Pierwsze wrażenie: Ahh, Biberek. Lubię tego chłoptasia, ale koniec o nim. Kolorystyka zimowa, nie przerzuciłaś się jeszcze na lato? A czemu dodatek  z Muzyka jest pusty? Jeśli go nie chcesz to usuń, a nie dajesz na dzieje na muzykę a jej brak.  5/7

Treść: Uuu.. Dużo seksi grafy i.. mało tekstu! Niekiedy notki skromniejsze, zdarza się ale ogólnie trochę miejsca zajmują. ;d Co do pisania to dam wielką propozycję,  dawaj krótsze zdania. Niekiedy takie "mózgi" jak ja mogą nie wiedzieć o co chodzi. W notkach jest masło maślane. Dodawaj też uwagi i komentarze odnośnie wykonanej grafiki. 10/15

Szablon: Nie robi na mnie większego wrażenia. Nagłówek- zwykły, ciemny i nie rzucający się w oczy. Tło tak samo, jak bym mogła to bym dłużej nie pobyła na twoim blogu gdyż jest on smutny. Ogólnie wszystko normalne, nudne i nudne.. Flaki z olejem. Pozmieniaj, bądź kreatywna! A nie kolejna blogerka z zero pomysłem na bloga. To jest takie przewidywalne. 1/5

Adres: Twoja nazwa + grafaa na ps. Oklepane, kolejny minus do kreatywności, ale ujdzie, przynajmniej rozpoznawalna jesteś. ;d 4/5 

Kontakt: Nie widzę nigdzie kontaktu, a szukać mi się nie chcę. Bo za dużo tego. 1/5

Dodatkowe punkty: Notek jest dość, żeby dać dodatkowo 1pkt. 1/5

Uzyskałaś 22 punkty na 42 możliwych. Dostaniesz ocenę dostateczną. (3)
No i mały dyplomik na pamiątkę. 


4 komentarze:

  1. jeejć widze mój blog też u Cb w kolejce ; o
    ciekawe co o moim napiszesz, jak możesz to poinformuj heh ; 3 SecretDreams.

    OdpowiedzUsuń
  2. spoko.czekam na skomentowanie mojego bloga.

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetnie oceniasz blogi :D

    OdpowiedzUsuń