Pierwsze wrażenie: Ahh, Biberek. Lubię tego chłoptasia, ale koniec o nim. Kolorystyka zimowa, nie przerzuciłaś się jeszcze na lato? A czemu dodatek z Muzyka jest pusty? Jeśli go nie chcesz to usuń, a nie dajesz na dzieje na muzykę a jej brak. 5/7
Treść: Uuu.. Dużo seksi grafy i.. mało tekstu! Niekiedy notki skromniejsze, zdarza się ale ogólnie trochę miejsca zajmują. ;d Co do pisania to dam wielką propozycję, dawaj krótsze zdania. Niekiedy takie "mózgi" jak ja mogą nie wiedzieć o co chodzi. W notkach jest masło maślane. Dodawaj też uwagi i komentarze odnośnie wykonanej grafiki. 10/15
Szablon: Nie robi na mnie większego wrażenia. Nagłówek- zwykły, ciemny i nie rzucający się w oczy. Tło tak samo, jak bym mogła to bym dłużej nie pobyła na twoim blogu gdyż jest on smutny. Ogólnie wszystko normalne, nudne i nudne.. Flaki z olejem. Pozmieniaj, bądź kreatywna! A nie kolejna blogerka z zero pomysłem na bloga. To jest takie przewidywalne. 1/5
Adres: Twoja nazwa + grafaa na ps. Oklepane, kolejny minus do kreatywności, ale ujdzie, przynajmniej rozpoznawalna jesteś. ;d 4/5
Kontakt: Nie widzę nigdzie kontaktu, a szukać mi się nie chcę. Bo za dużo tego. 1/5
Dodatkowe punkty: Notek jest dość, żeby dać dodatkowo 1pkt. 1/5
Uzyskałaś 22 punkty na 42 możliwych. Dostaniesz ocenę dostateczną. (3)
No i mały dyplomik na pamiątkę.

jeejć widze mój blog też u Cb w kolejce ; o
OdpowiedzUsuńciekawe co o moim napiszesz, jak możesz to poinformuj heh ; 3 SecretDreams.
spoko.czekam na skomentowanie mojego bloga.
OdpowiedzUsuńSuper ;)
OdpowiedzUsuńŚwietnie oceniasz blogi :D
OdpowiedzUsuń