Pierwsze wrażenie: Masakra! Kreatywności, piszesz opowiadanie! Mogłabyś zrobić własne tło czy coś, a nie wszystko z gotowców. Ale masz u mnie plusa za kolory gdyż są one letnie i je uwielbiam. 4/7
Treść: Trochę czytania. Fajne opowiadania i ciekawe. Zdania są odpowiedniej długości, a wątki nie powtarzają się. Idealnie opisujesz uczucia, wszystko co ważne jest zawarte, potrafię wczuć się w daną postać. Z dwa razy przy twoich opowiadaniach prawie się rozpłakałam. Opisujesz prawdzie uczucia, które mogę sądzić że sama odebrałaś w swoim życiu. Wiesz co to znaczy ból! Przynajmniej tak wnioskuje z twoich opowiadań. Naprawdę taka ilość punktów ci się należy. 15/15
Szablon: Niestety nie wywarł na mnie wrażenia, dlatego iż jest on gotowcem. Pobaw się tłem i czcionkami, dodaj nagłówek, jeśli chcesz mogłabym go dla ciebie przygotować. Ale jak już wspominałam użyłaś letnie kolory więc dam za to punkty. 2/5
Adres: Nazwa jest pół angielska pół polska. Hmm.. Dla mnie jest to nie ciekawe, powinnaś się zdecydować czy polski czy angielski. Od razu po nazwie widać co jest na blogu a za to dostajesz plusa. 3/5
Kontakt: Kontakt jest do twojej strony na fb. 5/5

Fajne
OdpowiedzUsuńpo 1 : nazwa jest w całości po angielski " historie " też są w tym języku, tylko inaczej się czyta, a po 2 mam szablon
OdpowiedzUsuń